16.09.2023
16:00
|
TTC Staffel II:SG Kelkheim |
6:4
|
17.09.2023
11:00
|
TSG Oberrad:TTC Langen V |
8:2
|
23.09.2023
15:30
|
TTC Langen IV:TTC Langen V |
6:4
|
23.09.2023
15:30
|
Oberzeuzheim II:TTV GSW |
4:6
|
29.09.2023
20:00
|
TTC Staffel II:TTC Biebrich II |
9:1
|
29.09.2023
20:00
|
DJK/BW Münster II:TTC Langen IV |
1:9
|
30.09.2023
12:00
|
TTC Langen IV:TSG Oberrad |
6:4
|
30.09.2023
17:30
|
TTV GSW:TTC Staffel II |
3:7
|
01.10.2023
11:00
|
SG Kelkheim:TTV GSW |
6:4
|
01.10.2023
14:00
|
Darmstadt 98:Nieder-Ramstadt |
4:6
|
06.10.2023
20:00
|
TSG Oberrad:Darmstadt 98 |
9:1
|
07.10.2023
14:00
|
Nieder-Ramstadt:TTC Staffel II |
0:10
|
07.10.2023
15:00
|
Darmstadt 98:Oberzeuzheim II |
7:3
|
07.10.2023
15:30
|
TTC Langen V:TTV GSW |
5:5
|
07.10.2023
17:00
|
TTC Biebrich II:SG Kelkheim |
4:6
|
08.10.2023
10:00
|
Nieder-Ramstadt:DJK/BW Münster II |
4:6
|
14.10.2023
15:30
|
TTC Langen V:Darmstadt 98 |
5:5
|
14.10.2023
17:30
|
TTV GSW:TTC Biebrich II |
5:5
|
15.10.2023
14:00
|
Oberzeuzheim II:TTC Biebrich II |
8:2
|
15.10.2023
14:00
|
Darmstadt 98:TTC Langen IV |
2:8
|
21.10.2023
12:00
|
TTC Langen IV:TTV GSW |
7:3
|
21.10.2023
15:00
|
SG Kelkheim:DJK/BW Münster II |
4:6
|
21.10.2023
15:30
|
Oberzeuzheim II:TTC Langen V |
3:7
|
22.10.2023
10:00
|
DJK/BW Münster II:TTV GSW |
6:4
|
22.10.2023
10:00
|
Nieder-Ramstadt:TSG Oberrad |
0:10
|
03.11.2023
20:00
|
TSG Oberrad:DJK/BW Münster II |
7:3
|
04.11.2023
15:30
|
TTC Langen V:Nieder-Ramstadt |
9:1
|
05.11.2023
14:00
|
Oberzeuzheim II:Nieder-Ramstadt |
5:5
|
05.11.2023
14:00
|
Darmstadt 98:SG Kelkheim |
5:5
|
10.11.2023
20:15
|
TTC Biebrich II:DJK/BW Münster II |
5:5
|
11.11.2023
15:00
|
SG Kelkheim:Nieder-Ramstadt |
8:2
|
11.11.2023
17:00
|
TTC Biebrich II:TTC Langen IV |
1:9
|
11.11.2023
19:30
|
TTC Staffel II:Darmstadt 98 |
7:3
|
12.11.2023
11:00
|
TSG Oberrad:Oberzeuzheim II |
7:3
|
18.11.2023
17:00
|
TTC Biebrich II:TTC Langen V |
5:5
|
18.11.2023
19:30
|
TTC Staffel II:TSG Oberrad |
3:7
|
19.11.2023
14:00
|
Darmstadt 98:DJK/BW Münster II |
7:3
|
25.11.2023
14:30
|
TTC Langen V:SG Kelkheim |
8:2
|
25.11.2023
17:30
|
TTV GSW:Nieder-Ramstadt |
6:4
|
25.11.2023
19:30
|
TTC Staffel II:Oberzeuzheim II |
9:1
|
26.11.2023
13:00
|
TTV GSW:TSG Oberrad |
4:6
|
26.11.2023
13:00
|
DJK/BW Münster II:Oberzeuzheim II |
7:3
|
26.11.2023
14:00
|
Nieder-Ramstadt:TTC Biebrich II |
7:3
|
01.12.2023
20:10
|
TTC Langen IV:TTC Staffel II |
6:4
|
02.12.2023
12:00
|
TTC Langen IV:SG Kelkheim |
7:3
|
02.12.2023
17:00
|
TTC Biebrich II:Darmstadt 98 |
1:9
|
03.12.2023
10:00
|
DJK/BW Münster II:TTC Langen V |
8:2
|
03.12.2023
11:00
|
SG Kelkheim:TSG Oberrad |
7:3
|
08.12.2023
20:00
|
DJK/BW Münster II:TTC Staffel II |
6:4
|
08.12.2023
20:15
|
TTC Langen IV:Oberzeuzheim II |
8:2
|
09.12.2023
15:00
|
SG Kelkheim:Oberzeuzheim II |
5:5
|
09.12.2023
17:30
|
TTV GSW:Darmstadt 98 |
7:3
|
09.12.2023
18:00
|
TTC Staffel II:TTC Langen V |
3:7
|
10.12.2023
10:00
|
Nieder-Ramstadt:TTC Langen IV |
1:9
|
10.12.2023
12:00
|
TSG Oberrad:TTC Biebrich II |
7:3
|
19.01.2024
20:00
|
Oberzeuzheim II:Darmstadt 98 |
4:6
|
28.01.2024
11:00
|
TSG Oberrad:TTV GSW |
8:2
|
28.01.2024
14:00
|
Nieder-Ramstadt:TTC Langen V |
5:5
|
02.02.2024
20:00
|
TTC Biebrich II:TSG Oberrad |
0:10
|
03.02.2024
15:30
|
TTC Langen V:TTC Langen IV |
1:9
|
03.02.2024
18:00
|
TTC Staffel II:TTV GSW |
6:4
|
04.02.2024
10:00
|
Nieder-Ramstadt:Oberzeuzheim II |
6:4
|
04.02.2024
10:00
|
Darmstadt 98:TTC Biebrich II |
5:5
|
09.02.2024
20:00
|
TTC Langen V:TTC Staffel II |
3:7
|
10.02.2024
17:00
|
TTC Biebrich II:Nieder-Ramstadt |
5:5
|
10.02.2024
17:30
|
TTV GSW:TTC Langen IV |
3:7
|
11.02.2024
10:00
|
Nieder-Ramstadt:SG Kelkheim |
5:5
|
16.02.2024
19:00
|
TTC Staffel II:Nieder-Ramstadt |
6:4
|
17.02.2024
15:15
|
TTC Biebrich II:TTV GSW |
1:9
|
17.02.2024
15:30
|
TTC Langen V:DJK/BW Münster II |
6:4
|
17.02.2024
19:30
|
TTC Staffel II:TTC Langen IV |
2:8
|
18.02.2024
10:00
|
DJK/BW Münster II:SG Kelkheim |
3:7
|
18.02.2024
10:00
|
Nieder-Ramstadt:TTV GSW |
4:6
|
18.02.2024
14:00
|
Darmstadt 98:TSG Oberrad |
1:9
|
23.02.2024
20:00
|
Oberzeuzheim II:DJK/BW Münster II |
5:5
|
24.02.2024
12:00
|
TTC Langen IV:Darmstadt 98 |
9:1
|
24.02.2024
15:30
|
TTC Langen V:TSG Oberrad |
0:10
|
24.02.2024
17:30
|
TTV GSW:SG Kelkheim |
6:4
|
25.02.2024
14:00
|
Darmstadt 98:TTC Langen V |
4:6
|
01.03.2024
20:00
|
TSG Oberrad:TTC Staffel II |
8:2
|
02.03.2024
15:00
|
SG Kelkheim:Darmstadt 98 |
7:3
|
02.03.2024
15:30
|
TTC Langen V:Oberzeuzheim II |
6:4
|
02.03.2024
16:00
|
DJK/BW Münster II:TTC Biebrich II |
6:4
|
03.03.2024
11:00
|
SG Kelkheim:TTC Staffel II |
6:4
|
03.03.2024
14:00
|
Oberzeuzheim II:TTC Langen IV |
2:8
|
08.03.2024
20:15
|
TTC Langen IV:DJK/BW Münster II |
9:1
|
09.03.2024
17:00
|
TTC Biebrich II:Oberzeuzheim II |
6:4
|
09.03.2024
18:30
|
TTC Staffel II:DJK/BW Münster II |
6:4
|
10.03.2024
11:00
|
TSG Oberrad:Nieder-Ramstadt |
6:4
|
10.03.2024
11:00
|
Darmstadt 98:TTC Staffel II |
7:3
|
15.03.2024
20:00
|
TSG Oberrad:TTC Langen IV |
1:9
|
16.03.2024
16:00
|
Nieder-Ramstadt:Darmstadt 98 |
3:7
|
16.03.2024
16:30
|
TTV GSW:Oberzeuzheim II |
8:2
|
17.03.2024
11:00
|
TSG Oberrad:SG Kelkheim |
4:6
|
23.03.2024
15:30
|
TTC Langen V:TTC Biebrich II |
6:4
|
23.03.2024
15:30
|
Oberzeuzheim II:TSG Oberrad |
4:6
|
24.03.2024
10:00
|
DJK/BW Münster II:Nieder-Ramstadt |
5:5
|
24.03.2024
11:00
|
SG Kelkheim:TTC Langen IV |
1:9
|
13.04.2024
15:00
|
SG Kelkheim:TTC Biebrich II |
7:3
|
19.04.2024
19:45
|
TTC Langen IV:Nieder-Ramstadt |
6:4
|
20.04.2024
15:00
|
TTV GSW:TTC Langen V |
6:4
|
20.04.2024
17:00
|
TTC Biebrich II:TTC Staffel II |
3:7
|
21.04.2024
10:00
|
DJK/BW Münster II:Darmstadt 98 |
8:2
|
21.04.2024
14:00
|
Oberzeuzheim II:SG Kelkheim |
5:5
|
27.04.2024
12:00
|
TTC Langen IV:TTC Biebrich II |
-:- |
27.04.2024
15:00
|
SG Kelkheim:TTC Langen V |
-:- |
27.04.2024
15:30
|
Oberzeuzheim II:TTC Staffel II |
-:- |
27.04.2024
17:30
|
TTV GSW:DJK/BW Münster II |
-:- |
28.04.2024
10:00
|
DJK/BW Münster II:TSG Oberrad |
-:- |
28.04.2024
14:00
|
Darmstadt 98:TTV GSW |
-:- |