09.09.2023
18:30
|
TTC GW Fritzdorf II:DJK/BW Münster |
9:1
|
10.09.2023
13:00
|
WRW Kleve:DJK BW Annen II |
8:2
|
16.09.2023
18:30
|
Langstadt III:Oberzeuzheim |
7:3
|
17.09.2023
15:00
|
Oberzeuzheim :WRW Kleve |
1:9
|
23.09.2023
14:00
|
DJK BW Annen II:TTC Salmünster |
4:6
|
23.09.2023
18:30
|
TTC GW Fritzdorf II:WRW Kleve |
2:8
|
24.09.2023
14:00
|
SC Niestetal:Oberzeuzheim |
10:0
|
30.09.2023
17:00
|
TTC Biebrich:DJK BW Annen II |
4:6
|
30.09.2023
19:30
|
TTC GW Staffel:Langstadt III |
2:8
|
01.10.2023
13:00
|
WRW Kleve:SC Niestetal |
1:9
|
07.10.2023
13:00
|
TTC Biebrich:TTC GW Fritzdorf II |
6:4
|
07.10.2023
17:00
|
TTC Biebrich:SC Niestetal |
3:7
|
07.10.2023
18:30
|
DJK/BW Münster:Langstadt III |
4:6
|
08.10.2023
14:00
|
TTC Biebrich:TTC GW Staffel |
9:1
|
08.10.2023
15:00
|
Oberzeuzheim :TTC Salmünster |
1:9
|
14.10.2023
18:30
|
TTC GW Fritzdorf II:Oberzeuzheim |
9:1
|
14.10.2023
19:00
|
DJK/BW Münster:DJK BW Annen II |
1:9
|
15.10.2023
13:00
|
Langstadt III:DJK BW Annen II |
2:8
|
15.10.2023
15:30
|
TTC Salmünster:SC Niestetal |
4:6
|
21.10.2023
19:00
|
DJK/BW Münster:WRW Kleve |
2:8
|
22.10.2023
14:00
|
SC Niestetal:TTC GW Fritzdorf II |
10:0
|
22.10.2023
15:30
|
TTC Salmünster:TTC GW Staffel |
10:0
|
28.10.2023
18:30
|
TTC GW Fritzdorf II:DJK BW Annen II |
5:5
|
29.10.2023
17:00
|
Oberzeuzheim :DJK/BW Münster |
10:0
|
04.11.2023
18:00
|
WRW Kleve:TTC GW Staffel |
10:0
|
11.11.2023
18:30
|
WRW Kleve:Langstadt III |
2:8
|
12.11.2023
12:30
|
TTC GW Staffel:Oberzeuzheim |
4:6
|
12.11.2023
14:00
|
Langstadt III:TTC Biebrich |
8:2
|
12.11.2023
15:30
|
TTC GW Fritzdorf II:TTC Salmünster |
4:6
|
18.11.2023
16:00
|
WRW Kleve:TTC Biebrich |
3:7
|
18.11.2023
19:00
|
DJK/BW Münster:TTC Salmünster |
2:8
|
19.11.2023
13:00
|
TTC GW Staffel:TTC GW Fritzdorf II |
1:9
|
19.11.2023
14:00
|
SC Niestetal:Langstadt III |
8:2
|
19.11.2023
15:00
|
DJK BW Annen II:Oberzeuzheim |
8:2
|
25.11.2023
19:30
|
TTC GW Staffel:DJK/BW Münster |
3:7
|
26.11.2023
14:00
|
SC Niestetal:DJK BW Annen II |
4:6
|
02.12.2023
16:00
|
TTC Biebrich:TTC Salmünster |
6:4
|
02.12.2023
18:30
|
TTC GW Fritzdorf II:Langstadt III |
4:6
|
02.12.2023
19:30
|
TTC Biebrich:DJK/BW Münster |
9:1
|
03.12.2023
12:00
|
SC Niestetal:DJK/BW Münster |
10:0
|
03.12.2023
14:00
|
TTC Biebrich:Oberzeuzheim |
8:2
|
03.12.2023
15:25
|
DJK BW Annen II:TTC GW Staffel |
8:2
|
03.12.2023
15:30
|
WRW Kleve:TTC Salmünster |
1:9
|
09.12.2023
18:30
|
Langstadt III:TTC Salmünster |
3:7
|
10.12.2023
12:00
|
TTC GW Staffel:SC Niestetal |
0:10
|
13.01.2024
13:00
|
DJK BW Annen II:DJK/BW Münster |
6:4
|
13.01.2024
18:30
|
WRW Kleve:DJK/BW Münster |
6:4
|
03.02.2024
16:00
|
WRW Kleve:Oberzeuzheim |
6:4
|
04.02.2024
14:00
|
SC Niestetal:TTC GW Staffel |
9:1
|
04.02.2024
14:00
|
Langstadt III:TTC GW Fritzdorf II |
7:3
|
04.02.2024
15:30
|
TTC Salmünster:TTC Biebrich |
8:2
|
10.02.2024
14:00
|
DJK BW Annen II:SC Niestetal |
4:6
|
17.02.2024
15:30
|
TTC Salmünster:TTC GW Fritzdorf II |
8:2
|
17.02.2024
19:00
|
DJK/BW Münster:Oberzeuzheim |
5:5
|
18.02.2024
12:00
|
TTC GW Staffel:WRW Kleve |
1:9
|
18.02.2024
14:00
|
SC Niestetal:DJK/BW Münster |
9:1
|
24.02.2024
18:30
|
DJK/BW Münster:TTC Biebrich |
1:9
|
24.02.2024
18:30
|
WRW Kleve:TTC GW Fritzdorf II |
5:5
|
25.02.2024
11:00
|
TTC GW Fritzdorf II:TTC Biebrich |
8:2
|
25.02.2024
12:00
|
Oberzeuzheim :SC Niestetal |
4:6
|
25.02.2024
14:00
|
Langstadt III:TTC GW Staffel |
9:1
|
25.02.2024
15:30
|
TTC Salmünster:DJK BW Annen II |
6:4
|
02.03.2024
13:30
|
TTC Biebrich:WRW Kleve |
6:4
|
02.03.2024
17:00
|
TTC Salmünster:Langstadt III |
10:0
|
02.03.2024
17:00
|
TTC GW Fritzdorf II:TTC GW Staffel |
8:2
|
03.03.2024
11:30
|
Oberzeuzheim :TTC Biebrich |
2:8
|
03.03.2024
14:00
|
SC Niestetal:TTC Salmünster |
3:7
|
03.03.2024
14:00
|
Langstadt III:WRW Kleve |
7:3
|
03.03.2024
15:30
|
TTC GW Staffel:TTC Biebrich |
0:10
|
09.03.2024
14:00
|
DJK BW Annen II:TTC GW Fritzdorf II |
7:3
|
10.03.2024
12:00
|
SC Niestetal:WRW Kleve |
6:4
|
10.03.2024
18:30
|
Oberzeuzheim :TTC GW Staffel |
9:1
|
16.03.2024
11:00
|
DJK/BW Münster:TTC Salmünster |
1:9
|
16.03.2024
17:00
|
Langstadt III:DJK/BW Münster |
6:4
|
16.03.2024
19:30
|
Oberzeuzheim :DJK BW Annen II |
3:7
|
17.03.2024
12:00
|
TTC GW Staffel:DJK BW Annen II |
1:9
|
17.03.2024
15:00
|
Oberzeuzheim :Langstadt III |
3:7
|
17.03.2024
15:00
|
SC Niestetal:TTC GW Fritzdorf II |
9:1
|
23.03.2024
19:00
|
DJK/BW Münster:TTC GW Staffel |
9:1
|
06.04.2024
14:30
|
DJK BW Annen II:Langstadt III |
7:3
|
06.04.2024
18:30
|
DJK BW Annen II:TTC Biebrich |
7:3
|
06.04.2024
18:30
|
TTC Salmünster:WRW Kleve |
10:0
|
06.04.2024
19:00
|
DJK/BW Münster:SC Niestetal |
-:- |
07.04.2024
14:00
|
SC Niestetal:TTC Biebrich |
7:3
|
07.04.2024
15:00
|
Oberzeuzheim :TTC GW Fritzdorf II |
1:9
|
20.04.2024
17:45
|
DJK BW Annen II:WRW Kleve |
9:1
|
20.04.2024
18:00
|
TTC Salmünster:Oberzeuzheim |
10:0
|
20.04.2024
19:00
|
TTC Biebrich:Langstadt III |
3:7
|
20.04.2024
19:00
|
DJK/BW Münster:TTC GW Fritzdorf II |
4:6
|
21.04.2024
12:00
|
TTC GW Staffel:TTC Salmünster |
0:10
|
21.04.2024
14:00
|
Langstadt III:SC Niestetal |
0:10
|